B-kalender2021-2022

Print Friendly, PDF & Email

Voetbalkalender 2021-2022
3de Provinciale

SPEELDAG 1
zondag 5 september 2021
15:00u
Membruggen V&V – Eendracht MM 
2-1
Scheidsrechters: Cuypers Briek,
ass1: Stessens Walter, ass2: Thijs Jos
SPEELDAG 2
zondag 12 september 2021
15:00u
Eendracht MM – K. Lanaken VV
2-0
Scheidsrechters: Wim Boelen,
ass1: Saenen Dries, ass2: Duran Sercan
SPEELDAG 3
zondag 19 september 2021
15:00u
Ümitspor MM – Eendracht MM 
4-3
Scheidsrechters: Vanhengel Maarten,
ass1: Hontis Torben, ass2: De Bosscher Mathieu
SPEELDAG 4
zondag 26 september 2021
15:00u
Eendracht MM – Heis Sport
5-3
Scheidsrechters: Souverijns Niels,
ass1: Engelen Danny, ass2: Vaessen Mario
SPEELDAG 5
zondag 3 oktober 2021
15:00u
Eendracht MM – Racing Boxberg
0-0
Scheidsrechters: Possemiers Johan,
ass1: Giuliani Angelo, ass2: Voorjans Alexander
SPEELDAG 6
zondag 10 oktober 2021
15:00u
Zutendaal VV A – Eendracht MM
2-4
Scheidsrechters: Michiels Pierre,
ass1: Wouters Martijn, ass2: Hendrikx Jan
SPEELDAG 7
zondag 17 oktober 2021
15:00u
Eendracht MM – Genker VV
2-0
Scheidsrechters: Pinxten Patrick,
ass1: Steegen Marcel, ass2: De Vos Erik
SPEELDAG 8
zondag 24 oktober 2021
15:00u
VV Dilsen-Stokkem – Eendracht MM
0-3
Scheidsrechters: Lenaers Stijn,
ass1: Schoofs Eveline, ass2: Engelen Danny
SPEELDAG 9
woensdag 10 november 2021
20:00u
Eendracht MM VC Jekervallei Sluizen
0-1
Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 10
zondag 7 november 2021
14:30u
KMR Biezen – Eendracht MM
1-0
Scheidsrechters: Pollaris René,
ass1: Hindrikx Jan, ass2: Napolitano Angelo
SPEELDAG 11
zondag 14 november 2021
14:30u
Eendracht MM – STA Genk
5-0
Scheidsrechters: Possemiers Johan,
ass1: Voorjans Alexander, ass2: Di Giuseppe Tiziano
SPEELDAG 12
zondag 21 november 2021
14:30u
SK Munsterbilzen – Eendracht MM 
2-0
Scheidsrechters: Cuypers Briek,
ass1: Cortleven Sam, ass2: Janssen Kenneth
SPEELDAG 13
zondag 28 november 2021
14:30u
Eendracht MM – VC Kesselt
3-0
Scheidsrechters: Claesen Jonas,
ass1: Bleus Marco, ass2: Drieskens Patrick
SPEELDAG 14
zondag 5 december 2021
14:30u
FC Diepenbeek A – Eendracht MM

Scheidsrechters: Vanhengel Maarten,
ass1: Sterkmans Alain, ass2: Schut Johnny
SPEELDAG 15
zondag 12 december 2021
14:30u
Eendracht MM – Grimbie ’69

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 16
zondag 19 december 2021
14:30u
Eendracht MM – Membruggen V&V

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 17
zaterdag 15 januari 2022
20:00u
K. Lanaken VV – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 18
zondag 23 januari 2022
14:30u
Eendracht MM – Ümitspor MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 19
zondag 30 januari 2022
15:00u
Heis Sport – Eendracht MM 

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 20
zondag 6 februari 2022
15:00u
FC Racing Boxberg – Eendracht MM 

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 21
zondag 13 februari 2022
15:00u
Eendracht MM – Zutendaal VV A

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 22
zondag 20 februari 2022
15:00u
Genker VV – Eendracht MM 

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 23
zondag 6 maart 2022
15:00u
Eendracht MM – VV Dilsen-Stokkem

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 24
zondag 13 maart 2022
15:00u
VC Jekervallei Sluizen – Eendracht MM 

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 25
zondag 20 maart 2022
15:00u
Eendracht MM – KMR Biezen

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 26
zondag 27 maart 2022
15:00u
STA Genk – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 27
zondag 3 april 2022
14:30u
Eendracht MM – SK Munsterbilzen

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 28
zaterdag 9 april 2022
19:30u
VC Kesselt – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 29
zondag 24 april 2022
15:0u
Eendracht MM – FC Diepenbeek A

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 
SPEELDAG 30
zondag 1 mei 2022
15:00u
Grimbie ’69 – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: