Rangschikking

Print Friendly, PDF & Email

1ste Provinciale

Rangschikking voetbalseizoen 2019-2020

Voetbalseizoen 2019-2020 stopgezet na 25 speeldagen n.a.v. COVID-19

onderste rangschikking is van toepassing voor stijger en dalers

    Gesp.WinstVerliesDrawDoel +Doel -Doel+/-Punten
Stijger1Weerstand Koersel25148353401345
2Groen Star Bree-Beek251141048311743
3FC Alken25127639311142
4Torpedo Hasselt25115948381042
5Bregel sport25128551391241
6Herk de Stad25116848301841
7Zonhoven United25117748351340
8Schoonbeek-Beverst2511864441339
9Achel VV25111044639737
10SV Herkol-Neerpelt259795042836
11Eendracht MM2591332741-1430
12Zepperen257993945-630
Daler13Park Houthalen2581253542-729
Daler14KSK Meeuwen2561542955-2622
Daler15MD Halen2551373853-1522
Daler16K. ESK Leopoldsburg2531931758-4112
1ste Periode kampioenschap 2de Periode kampioenschap 3de Periode kampioenschap
   WP
1Weerstand Koersel927
2Schoonbeek-Beverst824
3Groen Star Bree-Beek723
4Torpedo Hasselt517
5Park Houthalen517
6Herk de Stad516
7Achel VV515
8Zonhoven United414
9FC Alken414
10KSK Meeuwen412
11SV Herkol-Neerpelt312
12Bregel sport311
13MD Halen39
14Zepperen-Brustem28
15Eendracht MM27
16K. ESK Leopoldsburg14
   WP
1Zonhoven United621
2Bregel Sport619
3Herk de Stad519
4Torpedo Hasselt519
5Eendracht MM516
6FC Alken416
7SV Herkol-Neerpelt415
8W. Koersel415
9Achel VV414
10GS Bree-Beek313
11WS Schoonbeek212
12Zepperen-Brustem212
13KSK Meeuwen29
14MD Halen06
15Park Houthalen15
16K. ESK Leopoldsburg13
   WP
1FC Alken412
2Bregel sport311
3Zepperen310
4SV Herkol-Neerpelt29
5Achel VV28
6MD Halen27
7Park Houthalen27
8Eendracht MM27
9Groen Star Bree-Beek17
10Herk de Stad16
11Torpedo Hasselt16
12Zonhoven United15
13K. ESK Leopoldsburg15
14Weerstand Koersel13
15Schoonbeek-Beverst13
16KSK Meeuwen1