A-kalender2021-2022

Print Friendly, PDF & Email

Voetbalkalender 2021-2022
1ste Provinciale

SPEELDAG 1
zondag 5 september 2021
15:00u
Eendracht MM – GS Bree-Beek
0-3
Scheidsrechters: Wim Boelen,
ass1: Saenen Dries, ass2: Duran Sercan

 

SPEELDAG 2
zondag 12 september 2021
15:00u
VRIJ WEEKEND

Scheidsrechters: Wim Boelen,
ass1: Saenen Dries, ass2: Duran Sercan

SPEELDAG 3
zondag 19 september 2021
15:00u
Eendracht MM – Zonhoven United
1-1
Scheidsrechters: Gijsen Walter,
ass1: Simons Nick, ass2: Umans Antoon

SPEELDAG 4
zaterdag 25 september 2021
20:00u
KWS Alken A – Eendracht MM 
5-1
Scheidsrechters: Jorissen Jo,
ass1: Vandervee Vital, ass2: Vromans Luc

SPEELDAG 5
zaterdag 2 oktober 2021
19:30u
K. Achel VV A – Eendracht MM 
5-1
Scheidsrechters: Ertanir Yasar,
ass1: Seamen dries, ass2: Yavus Ilhan

SPEELDAG 6
zondag 10 oktober 2021
15:00u
Eendracht MM – SV Herkol-Neerpelt
0-2
Scheidsrechters: Biesmans Davy,
ass1: Theunis Henri, ass2: Santermans Ludo

SPEELDAG 7
zondag 17 oktober 2021
15:00u
FC Herderen-Millen – Eendracht MM
1-0
Scheidsrechters: Gilissen Jan,
ass1: Tresinie Roger, ass2: Vandebroek Peter

SPEELDAG 8
zondag 24 oktober 2021
15:00u
Eendracht MM – K. FC Helson-Helchteren
1-3
Scheidsrechters: Souverijns Niels,
ass1: Lenaers Werner, ass2: D’Amario Gabriele

SPEELDAG 9
zondag 31 oktober 2021
14:30u
White Star Schoonbeek-Beverst – Eendracht MM
3-1
Scheidsrechters: Delabre Dennis,
ass1: Vanvuchelen Yves, ass2: Cortleven Sam

SPEELDAG 10
zondag 7 november 2021
14:30u
Eendracht MM – FC Eksel
1-4
Scheidsrechters: Boelen Wim,
ass1: Caelen Robin, ass2: Paumen Leo

SPEELDAG 11
zondag 14 november 2021
14:30u
Bregel Sport – Eendracht MM

Scheidsrechters: Thijs Jesse,
ass1: Timmermans Peter, ass2: Theunis Henri

SPEELDAG 12
zondag 21 november 2021
14:30u
Eendracht MM – Herk de Stad FC A
1-2
Scheidsrechters: Bylois Gerd,
ass1: Dreesen Danny, ass2: Vandervee Vital

SPEELDAG 13
zaterdag 27 november 2021
20:00u
Juve Hasselt – Eendracht MM

Scheidsrechters: Bartels Wout,
ass1: Kurt Mustafa, ass2: Piette Nico

SPEELDAG 14
zondag 5 december 2021
14:30u
Eendracht MM – Torpedo Hasselt A

Scheidsrechters: Chtouki Brahim,
ass1: Lenaers Werner, ass2: Thys Stan

SPEELDAG 15
zondag 12 december 2021
14:30u
Zepperen-Brustem – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 16
zaterdag 18 december 2021
20:00u
GS Bree-Beek – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 17
zondag 16 januari 2022
14:30u
VRIJ WEEKEND

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 18
zondag 23 januari 2022
14:30u
Zonhoven United – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 19
zondag 30 januari 2022
15:00u
Eendracht MM – FC Alken A

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 20
zondag 6 februari 2022
15:00u
Eendracht MM – K. Achel VV A

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 21
zondag 12 februari 2022
15:00u
SV Herkol-Neerpelt – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 22
zondag 20 februari 2022
15:00u
Eendracht MM – FC Herderen-Millen A

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 23
zondag 6 maart 2022
15:00u
K. FC Helson-Helchteren – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 24
zondag 13 maart 2022
15:00u
Eendracht MM – White Star Schoonbeek-Beverst

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 25
zaterdag 19 maart 2022
19:30u
FC Eksel A – Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 26
zondag 27 maart 2022
15:00u
Eendracht MM – Bregel Sport

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 27
zondag 3 april 2022
14:30u
Herk de Stad FC A- Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 28
zondag 10 april 2022
15:00u
Eendracht MM – Juve Hasselt

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 29
zondag 24 april 2022
15:0u
Torpedo Hasselt A- Eendracht MM

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: 

SPEELDAG 30
zondag 1 mei 2022
15:00u
Eendracht MM – Zepperen-Brustem

Scheidsrechters: ,
ass1: , ass2: