B-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

3de Provinciale A

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2019-2020

  selectiesMinutenGele kaartenrode kaarten2x geelDoelpunten
1Pulice Francesco24216042
2Basaran Mehmet Ali242070
3Geuns Loïc2320041113
4Titioua Zouhair23190761
5Ziriouhi Abderrazak201721313
6De Luca Marco231699114
7Gallo Loris21165218
8Carlisi Salvatore20159727
9Chergaoui Isam2015566111
10Maes Davy1714155
11Liobardi Tiziano15118241
12Sideridis Mario1497731
13Banya Manneh Jerrey2596124
14Roggen Dennis13811
15Hinoul Gilles135464
16Ugur Demir15509
17Beckers Tibo846931
18Colla Milan741521
19Colla Jared93771
20Polo Mirco2180
21Bussels Dieter1901
22Piras Leondro2851
23Abouri Abdellah740
24Padedda Giuseppe639
25Perri Vittorio626
26Krakowinski Elias114
27Mirco Polo40
28Bendotti Jorde10
29Ferro Rosario10