A-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

1ste Provinciale

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2019-2020

  SelectiesMinutenGele KaartenRode kaarten2x geelDoelpunten
1Beckers Joris2421604
2Alajdi El Idrissi Jalal2319666
3Janssen Pär Candy20180034
4Bussels Dieter2116243
5De Boevere Thijs1816201
6Cinti Tony191536117
7De Luca Giuseppe18139514
8Panis Dennis17134622
9Pirlet Ruben23133352
10Czifrik Kevin2012271
11Avci Arif1811042
12Kocaslan Mikail20109234
13Solberg Brent1410821
14Beckers Tibo1410023
15Güvenc Furkan1582532
16Drutti Liam1672512
17Ferson Niels86212
18Zotti Michele5436
19Polo Mirco5405
20Lemmens Kennith43361
21Maes Ruben23315
22Gevaert Florian32181
23Zorlu Ridvan41401
24Wevers Jelte360
25Krakowinski Elias253
26Peulen Brecht233
27Piras Leandro4291
28Tulleners Lenne227
29Schoeters Nick120
30Pannemans Brecht1171
31Ferro Rosario1100000
32Basaran Mehmet Ali10