A-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

1ste Provinciale,

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2020-2021

  SelectiesMinutenGele KaartenRode kaarten2x geelDoelpunten
1Alajdi El Idrissi Jalal21800000
2Beckers Joris21800000
3De Luca Giuseppe21801002
4Solberg Brent21800000
5Vandenbosch Glenn21800001
6Czifrik Kevin21480000
7Kocaslan Mikail21370001
8Pirlet Ruben21220000
9Zotti Michele21180000
10Maes Ruben2900000
11Driesen Christophe1900001
12Doran Gilles1900000
13Aykaç Kerim1640000
14Bussels Dieter1561000
15Avci Arif2511000
16Wevers Jarne1180000
17Sifedinne Salhane160000
18Drutti Liam100000
19Beckers Tibo000000
20Janssen Pär Candy000000
21Maes Davy000000
22Nadir Osman@000000
23Peeters Jamie000000
24Polo Mirco000000