A-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

1ste Provinciale,

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2020-2021

  SelectiesMinutenGele KaartenRode kaarten2x geelDoelpunten
1Alajdi El Idrissi Jalal54500000
2Beckers Joris54500000
3De Luca Giuseppe54502004
4Solberg Brent54361000
5Czifrik Kevin54180000
6Vandenbosch Glenn54150001
7Zotti Michele53610000
8Doran Gilles43600000
9Driesen Christophe32700001
10Aykaç Kerim32251000
11Kocaslan Mikail52230001
12Pirlet Ruben31970000
13Avci Arif51921001
14Maes Ruben4900000
15Janssen Pär Candy1681000
16Wevers Jarne3640000
17Pacan Sander3620000
18Bussels Dieter1561000
19Drutti Liam2530000
20Maes Davy1140000
21Sifedinne Salhane160000
22Beckers Tibo000000
23Nadir Osman000000
24Peeters Jamie000000
25Polo Mirco000000