B-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

3de Provinciale A

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2019-2020

  selectiesMinutenGele kaartenrode kaarten2x geelDoelpunten
1Basaran Mehmet Ali151350
2Pulice Francesco1513502
3Chergaoui Isam14120551
4Geuns Loïc141194112
5Liobardi Tiziano14118231
6Ziriouhi Abderrazak131125210
7Titioua Zouhair1411113
8De Luca Marco1510648
9Maes Davy118753
10Carlisi Salvatore1180915
11Gallo Loris117902
12Banya Manneh Jerrey1559812
13Beckers Tibo846931
14Colla Milan741521
15Colla Jared93771
16Sideridis Mario53221
17Roggen Dennis5166
18Hinoul Gilles51432
19Ugur Demir590
20Abouri Abdellah435
21Perri Vittorio626
22Padedda Giuseppe30
23Bendotti Jorde10
24Mirco Polo10