B-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

3de Provinciale A

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2019-2020

  selectiesMinutenGele kaartenrode kaarten2x geelDoelpunten
1Basaran Mehmet Ali191710
2Pulice Francesco18162031
3Titioua Zouhair1814574
4Ziriouhi Abderrazak171451212
5Geuns Loïc171464113
6Chergaoui Isam17134561
7De Luca Marco19142413
8Liobardi Tiziano14118241
9Maes Davy1512353
10Carlisi Salvatore15115217
11Gallo Loris1511256
12Banya Manneh Jerrey1968812
13Sideridis Mario957921
14Beckers Tibo846931
15Colla Milan741521
16Colla Jared93771
17Roggen Dennis7271
18Ugur Demir9310
19Hinoul Gilles82043
20Bussels Dieter1901
21Abouri Abdellah435
22Perri Vittorio626
23Mirco Polo40
24Padedda Giuseppe30
25Bendotti Jorde10
26Ferro Rosario10
27Piras Leondro114