A-statistiek

Print Friendly, PDF & Email

1ste Provinciale

Statistieken van spelers voetbalseizoen 2019-2020

  SelectiesMinutenGele KaartenRode kaarten2x geelDoelpunten
1Beckers Joris1816202
2Alajdi El Idrissi Jalal1714393
3Janssen Pär Candy14126023
4Czifrik Kevin1510401
5Pirlet Ruben1710353
6Bussels Dieter1410073
7De Boevere Thijs119901
8Cinti Tony1296615
9Panis Dennis118892
10De Luca Giuseppe128552
11Kocaslan Mikail1483632
12Güvenc Furkan1481532
13Avci Arif127511
14Solberg Brent8675
15Drutti Liam1467112
16Ferson Niels86212
17Beckers Tibo84621
18Polo Mirco5405
19Lemmens Kennith43361
20Maes Ruben17315
21Gevaert Florian32181
22Zorlu Ridvan41401
23Zotti Michele190
24Wevers Jelte360
25Peulen Brecht233
26Krakowinski Elias130
27Piras Leandro4291
28Tulleners Lenne227
29Pannemans Brecht1171
30Ferro Rosario1100000
31Basaran Mehmet Ali10